Inspekční zpráva a certifikát jsou nejvyšším stupněm důvěryhodnosti plnění požadavků normy dle ČSN EN 61340-5-1 ed.3 nebo norem, které stanovují požadavky na elektrostatické vlastností produktu např. ČSN EN 1081, 1815, 16350, 1149-1.
 

Inspekce je potrvzením klasifikace ESD předmětů pro výběr v rámci ESD programu.

Inspekční zpráva z inspekce ESD vlastností předmětů
Inspekční zpráva obsahuje identifikaci předmětu, výsledek šetření (popis zjištění, naměřené hodnoty) a vyhodnocení šetření inspekce.
V případě následných změn a úprav předmětu po ukončení inspekce nemá stávající inspekční zpráva potřebnou vypovídající hodnotu. Doporučuje se inspekci v určitých časových intervalech opakovat a tím potvrdit stav plnění požadavků na potlačování elektrostatického výboje.

Certifikát
Předpokladem pro udělení certifikátu je prověření shody s plněním předepsaných požadavků na ochranu elektronických součástek před elektrostatickými jevy dle požadavků příslušných norem. Certifikát je vázán na v něm jasně definovanou inspekční zprávu.
Certifikát je možno na základě požadavků zákazníka vystavit v anglickém, německé a ruském jazyce.

              

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace